Діяльність кафедри вчителів початкових класів

/Files/images/Анна Олеговна.jpgБорисенко А.О. Черниченко Тетяна ОлександрівнаЧерниченко Т.О. Погуляйло Тетяна ВікторівнаПогуляйло Т.В. Баліцька Тетяна ЄвгеніївнаБаліцька Т.Є. Бровко Олена ВікторівнаБровко О.В. Юрченко Інесса ЮріївнаЮрченко І.Ю. Боднар Валентина ВікторівнаБоднар В.В. Коротка Світлана ПетрівнаКоротка С.П. Пацюк Віта МиколаївнаПацюк В.М. Тімко Марина ОлександрівнаТімко М.О. Кузнєцова Катерина КостянтинівнаКузнєцова К.К.

Методична тема МО вчителів початкової школи:

"Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи"

Розкрити особистість, допомогти їй розвиватися, виявляти себе може школа з особистісно орієнтованим навчанням і вихованням” (Якиманська І.С.).

Основними завданнями МО вчителів початкової школи є:

Нова українська школа – новий зміст освіти
Пошук та використання підходів до викладання предметів школи І ступеня, орієнтованих на дитину, основаних на індивідуалізації навчання.
• Співпраця з батьками як першими вчителями.
• Впровадження інтегрованого підходу щодо розвитку пізнавальних здібностей учнів.
• Етико-правове виховання учнів, формування і становлення національної свідомості молодших школярів.
• Фізичний і загальний розвиток особистості, формування в учнів ціннісних орієнтирів щодо культури здоров’я і здорового способу життя.
• Створення системи змістовного позакласного дозвілля, рівня сформованості учнівського колективу.

Теми, над якими працюють вчителі та вихователі:

• Створення педагогічних умов навчальної діяльності для підвищення пізнавального інтересу учнів на уроках.
• Використання інноваційних підходів до викладання предметів початкового циклу.
• Створення психолого-педагогічних умов навчальної діяльності для підвищення пізнавального інтересу учнів молодшого шкільного віку до знань в позаурочний час.
Кiлькiсть переглядiв: 2088