/Files/images/222/Internet-Explorer-Firefox-Chrome_12160907.jpg

ПРАВИЛА Інтернет-БЕЗПЕКИ І Інтернет-ЕТИКИ ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТТКІВ

Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами.Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.

Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.

Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.

Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.

Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.
У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника.

Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником.

Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання - це сприймається як "спам", і звичайно засмучує користувачів мережі.


/Files/images/222/268248.jpeg

Здивуй всіх на уроці фактами, яких не має в жодному підручнику!

Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

До уваги користувачів.

На сайті Департаменту освіти Харківської міської ради у розділі «Наша бібліотека» www.kharkivosvita.net.ua/content/4/49

розміщено близько 400 художніх творів, які можуть використовуватися у навчально-виховному процесі.

/Files/images/222/elib.jpg

Електронні бібліотеки та повнотекстові ресурси

http://ukrlib.com.ua- Бібліотека української літератури. Тут можна завантажити книжки українських авторів і український переклад найвідоміших світових письменників, знайти критичні статті, реферати, стислі перекази творів та інші матеріали.

www.lukoshko.net- ЛУКОШКО СКАЗОК - народні казки, письменники-казкарі, вірші для дітей, дітям про тварин та багато іншого.

www.fenzin.org- Портал для любителів фентезі та фантастики. Представлена найбільша база книжок, яка постійно оновлюється.

www.poetyka.uazone.net- Бібліотека української поезії. На сайті представлені різні періоди української поезії, переклади зарубіжних авторів та народні пісні. Абетковий покажчик поетів дуже зручний для користування.

Кiлькiсть переглядiв: 1875