/Files/images/vihovna_robota/novini/2017/455.jpg

Що таке профорієнтація?

Профорієнтація— заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва.
Професійна орієнтація— це наукова дисципліна, яка допомагає людині обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань. Також професійна орієнтація містить технологію розвитку у людини позитивного ставлення до праці.

Заходи з профорієнтації

На виконання Положення про професійну орієнтацію молоді, яка навчається, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02.06.1995 № 159, наказу Управління освіти адміністрації Індустріального району від 20.02.2021 № 17 «Про організацію та проведення Тижня профорієнтації у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району» та з метою забезпечення умов для життєвого і професійного самовизначення старшокласників, формування готовності до свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією у школі у березні проводиться Тиждень профорієнтації для учнів 1-11 класів.

2022-2023 навчальний рік

/Files/images/olga/proforyentacyya.png_logo_0.png

З 21 по 29 березня 2023 року - Тиждень профорієнтації

Корисні посилання:

Можливість навчатися у Польші
Сайт Національного університету цивільного захисту України

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ)

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

Повний перелік Харківських ВУЗів