Профілактика скоєння правопорушень серед неповнолітніх

Сьогодні учні 8-х класів ХЛ№155 взяли участь в районній онлайн-конференції щодо забезпечення профілактики скоєння правопорушень серед неповнолітніх. Захід відбувся за участю начальника Індустріального РВ філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області Наталії Земляної та психолога Сектору ювенальної пробації міста Харків Оксани Коцан. Під час конференції здобувачам освіти були роз’яснені їх права та обов’язки. Учні дізналися про ризики виникнення всіх форм насильства та відповідальність за кримінальні та адміністративні правопорушення. Особливу увагу приділили видам покарань, які можуть бути застосовані до неповнолітніх. Учні переглянули змістовні відеоролики «Як Жека не потрапив за ґрати» та «Історія підлітка, який потрапив до пробації». Торкнулися питання жорсткого поводження серед учасників освітнього процесу, булінгу, методів ненасильницької комунікації та способів реагування. По завершені конференції учасники мали можливість поставити питання за викладеним матеріалом та отримати відповіді від спеціалістів.