ШКІЛЬНИЙ ЄВРОКЛУБ "FRIENDSHIP"

Сучасний стан міжнародних зв’язків України у різноманітних сферах життя, вихід її в Європейський та світовий простір, нові політичні, соціально-економічні та культурні реалії потребують певних трансформацій у галузі навчання іноземних мов, статус яких у нашій країні має тенденцію до постійного зростання. У Державному стандарті зазначено, що вся система шкільної освіти в галузі іноземних мов має виробляти в учнів уміння іншомовного спілкування, що сприятиме інтеграції українського суспільства до світової спільноти.

З метою розвитку в учнів уміння використовувати іноземну мову, як інструмент у діалозі культур сучасного світу, для підготовки їх міжкультурного спілкування у різноманітних сферах життєдіяльності, 10.09.2015 у школі було створено Євроклуб "FRIENDSHIP"

Керівник Євроклубу - Петрова Анастасія Геннадіївна

/Files/images/metodichna_robota/2019/Эмблема-300x295.png

Презентація "Євроклуб ХСШ №155"