/Files/images/tn1417552196956.jpg Робота Євроклубу "Friendship"

Міжнародна програма Face to Faith

Участь у програмі дає можливість не тільки підвищити рівень володіння англійською мовою та збагатити його, спілкуючись з англомовними однолітками, але й сформувати почуття співпричетності до світової глобалізації, почуття мирних відносин між країнами та єдність у своїй національній та культурній сфері.
Мета діяльності Євроклубу:
1. Захист прав, свобод і законних інтересів своїх членів.
2. Сприяння інформуванню й вихованню молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, встановлюючи партнерські стосунки із європейськими молодіжними неурядовими організаціями, підтримуючи курс України на інтеграцію в європейські структури.
3. Сприяння забезпеченню та захисту особистих,політичних, соціальних, економічних та культурних прав людини і громадянина.
4. Сприяння затвердженню ідеалів демократії, міжнародних стандартів в галузі прав людини у різноманітних сферах суспільних відносин.
Діяльність Євроклубу полягає у:
1. Підготовці тематичних стендів, виставок на європейську тематику.
2. Організації конкурсів та заходів про Європу і Євросоюз.
3. Святкуванні Дня європейських мов, Дня Землі, Дня Європи.
4. Організація презентацій та зустрічей з європейської тематики.
5. Участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Опис проекту «Speak well»

Проект «Speakwell» створений творчою групою вчителів іноземної мови та учнями школи на базі Євроклубу.
Цей проект надає можливості учням працювати у міжнародній сфері,
підвищити рівень володіння англійською мовою,підвищити толерантність учнів до інших культур, вчитися створювати презентації проектів,розвивати кругозір.
В результаті очікується:
1. Участь учнів/учителів Харківської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 155 Харківської міської ради Харківської області у Міжнародних проектах, програмах.
2. Підвищення рівня професійної компетентності вчителів іноземних мов.
3. Викладання предметів, проведення зустрічей з іноземними фахівцями в ХСШ № 155.
4. Співробітництво ХСШ № 155 (шкільнихЄвроклубів) із ЗЗСО та освітніми установами країн Європи, Азії та США, РФ, міст-побратимів.
Проект буде виконуватися за допомогою вчителів іноземної мови, учнів школи та представників інших країн.
Інформація про виконавця проекту : вчитель англійської мови Стеценко Т.І.
Соціальні партнери: Школи-учасники програми Face to Faith, Міжнародна волонтерська організація «AISEC», Американські Ради з міжнародної освіти (FLEX), Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адміністрування в Україні організацією «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS”.

/Files/images/фотки33е.PNG /Files/images/фоткиммм.PNG

/Files/images/фотки.PNG /Files/images/фоткааар.PNG

/Files/images/6CeVJmCzibM.jpg Одним із напрямків діяльності кафедри іноземних мов є робота клубу "Speaking Club" за підтримки Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Айсек" в Україні.

Мета діяльності "Speaking Club":
1.Надання можливості учням працювати у міжнародній сфері.
2.Підвищення рівня володіння англійською мовою учнів.
3.Підвищення толерантності учнів до інших культур.
4.Створення та презентація проектів.